SUPERTEST
DOBIEGŁ KOŃCA

Przetestowaliśmy 10 000 paczek pieluszek i otrzymaliśmy od Was opinie na ich temat. Wielu z Was odpowiedziało także na pytanie otwarte. Prezentujemy 20 zwycięskich odpowiedzi, których autorzy wykazali się największą kreatywnością oraz 100 kolejnych wyróżniających się spośród prac nadesłanych w konkursie.
1.

MARCELINA - MĄKOLICE

Pieluszek Dada premium taka jest moc, że nie przemakaja ani w dzień ani w noc.
2.

MAGDALENA - CHORZELE

Jestem malutki,mową nie władam Za to dokladnie wielki świat badam Raczkuje,biegam,czasem upadam Lecz wiem,ze zawsze chroni mnie Dada !
3.

JAROSŁAW - KOWALE

Zero zmartwień, zero smutków. DaDa przyjacielem małych krasnoludków. Ona komfort im zapewnia a na dodatek jest taka przewiewna. Do 12 godzin poslużyć może. I jest w bardzo modnym kolorze:)
1.

AGNIESZKA - SZCZECIN

Legenda krąży po każdym mieście, pieluszki Dada dotarły wreszcie! Mawiają ludzie, że są magiczne, że sucho w gatkach, że anatomiczne! Nic nie uciska, żadna gumeczka! Nie straszna im nawet cała wody rzeczka. Maluchy już proszą: Mamusiu, kup Dadę, one zawsze dają radę!
2.

MICHAŁ - CHORZELE

DADAIZM DZIECIĘCY Z RADOSCIA KULTYWUJE BO NA TAKI KOMFORT MÓJ BOBAS ZASŁUGUJE!
3.

EWELINA - SUWAŁKI

Znacie pieluszki DADA? Każda mama o nich gada. Komfort wygoda i higiena to się nigdy w nich nie zmienia. Tanie i dobre jakosciowo-macie moje i tysiące mam słowo. Nie wierzycie? Spróbujcie sami w Biedronce między kosmetykami. W pieluszce DADA każdy maluszek z przyjemnością chadza!